نمایندگی رسمی شرکت شوفاژکار

خرید از یک فروشگاه اینترنتی مطمئن می‌تواند تجربه شیرین خرید آسان و به صرفه را برای شما به همراه داشته باشد. فروشگاه اینترنتی تاسیس پلاس در سال ۱۳۹۸ به عنوان یک پلتفرم ارائه خدمات هوشمندسازی و تاسیسات راه اندازی گردید. محصولات این فروشگاه شامل انواع وسایل الکترونیکی و تجهیزات گرمایشی سرمایشی و خدمات پس از فروش مرتبط با آن‌ها می‌باشد. فروشگاه تأسیس پلاس به عنوان نماینده رسمی فروش محصولات شوفاژکار، بهترین محصولات این شرکت را در معرض مقایسه و فروش گذاشته است.

شرکت صنعتی شوفاژکار در سال 1349 تاسیس شد و تحت لیسانس شرکت آهلمن آلمان فعالیت خود را آغاز کرد.

این شرکت در ابتدا در زمینه تولید دیگ چدنی به منظور تامین آب گرم ساختمان ها و مجتمع های مسکونی، اداری و صنایع مختلف آغاز به کار کرد و با تولید انواع دیگ چدنی به شهرت رسید. شرکت شوفاژکار در سال های بعد با همکاری و ارتباط با شرکت های بزرگ دنیا که در زمینه تاسیسات گرمایشی و حرارتی فعالیت می کردند، دانش فنی خود را گسترش داد و توانست با تولید بیش از 24 هزار تن محصول به عنوان بزرگ ترین شرکت تولید کننده دیگ های چدنی در خاورمیانه دست یابد.
این شرکت هم اکنون بیش از 20 مدل دیگ چدنی و دیگ ترکیبی تولید می کند و از دامنه ظرفیت حرارتی 18.000 تا 1.300.000 کیلو کالری بر ساعت جوابگوی هر نیازی در بازار می‌باشد. این شرکت دیگ های چدنی را بر اساس سوخت گاز، گازوئیل و سوخت جامد( چوب، زغال و آجر) به تولید می‌رساند و تحمل فشار دیگ های تولیدی این شرکت از 4 بار تا 10 بار می باشد.
شرکت صنعتی شوفاژکار توانست گواهی نامه مدیریت کیفیت ISO9001-2015 را کسب نماید که تا سال 2023 دارای اعتبار است، همچنین گواهی ایزو 10002:2014 که درخصوص مدیریت کیفیت و رضایت مشتری است، گواهی CE اروپا برای تولید دیگ‌های سوخت جامد KSM، و گواهی CE اروپا برای تولید انواع دیگ های چدنی از جمله دیگ چدنی سوپر 300 و دیگ چدنی سوپر 400 و گواهی ISO 9001:2008 از کمپانی SGS سوئیس ر ا کسب نمود.
شرکت صنعتی شوفاژکار اولین تولید کننده و صادر کننده دیگ چدنی در ایران و خاورمیانه است که با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه تولید این محصولات، حدود 90 درصد سهم بازار داخلی را از آن خود کرده است.
شرکت صنعتی شوفاژکار انواع دیگ چدنی و سایر محصولات تولیدی خود را به کشورهای یونان، ترکیه، ازبکستان، ارمنستان، گرجستان، اردن، لبنان، عراق، افغانستان و سایر کشورهای مشترک المنافع صادر می کند.

شرکت صنعتي شوفاژکار در صنعت ريخته گري دارای تجربه 50 ساله است و سالانه قابليت توليد حدود ۲۰۰۰۰ تن انواع قطعات از جنس چدن خاکستری و چدن داکتیل را دارد که این قطعات توسط خطوط تمام اتوماتیک Disa280 و خطوط نیمه اتوماتیک BMD و همچنین روش های فرم گیری Co2 سیلیکات سدیم و چسب سرد(اسید فوران) تولید می‌شوند.
در واحد ریخته گری شرکت صنعتی شوفاژکار دستگاه ریخته گری عمودی، 3 دستگاه کوره القایی 8 تن 6 مگا وات و 2 دستگاه کوره 50 تن 2/2 مگا وات ساخت شرکت اتو یونکر آلمان، دستگاه ریخته گری افقی، میکسر آیریش جهت مخلوط کردن ماسه و سایر افزودنی ها جهت قالبگیری و تولید ماسه نسوز وجود دارد که توانایی این شرکت را در تولید قطعات چدنی از جمله انواع منهول ها بی بدیل کرده است.

استراتژی‌های بازاریابی شرکت صنعتی شوفاژکار:

یکی از مزیت های شرکت صنعتی شوفاژکار بهره گیری از بازاریابی صحیح و وسیع و علمی است که توانسته محصولات این شرکت را به خوبی در بازارهای داخلی و بازارهای خارجی جا بیاندازد.
این شرکت از شبکه بازاریابی و تحقیقات بازار به صورت مجزا و حرفه ای برخوردار است که بازار های داخلی و بین المللی را مدام مورد رصد قرار داده و آن را تجزیه و تحلیل می‌کنند.
همچنین این شرکت بر اساس نیاز سنجی مشتریان اقدام به تولید محصولات خود می کند تا بتواند نیاز بازار را برآورده سازد.
ایجاد ارتباط مستقیم با مشتریان و حضور در نمایشگاه های سالانه در تهران، تبریز، مشهد، اصفهان، شیراز، رشت و ساری به منظور توسعه بازار داخلی از دیگر برنامه های بازاریابی شرکت صنعتی شوفاژکار بوده است.
این شرکت استراتژی بلند مدت‌تری برای افزایش سهم بازار های بین‌‎المللی برای خود تدوین کرده که حضور در نمایشگاه های بین المللی تاسیسات و ساختمان در کشورهای دنیا از جمله حضور در نمایشگاه تهویه مطبوع ایتالیا (ورونا)، نمایشگاه میلان ایتالیا(2015 , 2017 , 2019)، نمایشگاه ساختمان عراق(اربیل)، نمایشگاه تهویه مطبوع و صنعت ساختمان لبنان، نمایشگاه تاسیسات و ساختمان ازبکستان، نمایشگاه تاسیسات سن‌پترزبورگ، نمایشگاه مسکو 2017 و نمایشگاه فرانکفورت آلمان 2019 صورت پذیرفته است.
شرکت صنعتی شوفاژکار به منظور رفاه و کسب رضایت مشتریان و خدمات گسترده پس از فروش اقدام به زنجیره فروش در بیش از 40 شهر کشور کرده است که بیش از 200 نمایندگی فروش در سراسر کشور را شامل می‌شود. همچنین در شبکه خدمات پس از فروش این شرکت بیش از 500 متخصص فعال می باشد.

معرفی محصولات شرکت صنعتی شوفاژکار

دیگ چدنی:

در شرکت صنعتی شوفاژکار انواع دیگ های چدنی با ابعاد و ظرفیت حرارتی متنوع تولید می شود. این دیگ های چدنی به صورت پره پره و به روش ریخته گری ساخته می شوند و همین امر جابجایی و نصب و نگهداریو تعمیرات این دیگ ها را آسان کرده و ظرفیت حرارتی آنها با کاهش یا افزایش تعداد گره ها قابل تغییر است.
جنس پره های دیگ چدنی شوفاژکار از چدن آتش خوار است که در برابر خوردگی و شوک حرارتی مقاومت بالایی دارد.

دیگ چدنی سولار 300

دیگ چدنی سولار 300

تعداد پره های این دیگ از 5 تا 10 پره است و ظرفیت حراراتی آن از 43.000 تا 89.000 کیلو کالری بر ساعت است. وزن این دیگ از 279 تا 490 کیلوگرم است و برای ساختمان های با محیط زیر 600 متر مربع مناسب است. حداکثر دمای کاری این دیگ 90 درجه سانتیگراد و حداکثر فشار کاری آن 4 اتمسفر است.

دیگ چدنی سولار 400

دیگ چدنی سولار 400

تعداد پره های این دیگ 7 پره تا 13 پره است و ظرفیت حراراتی آن از 91.000 تا 121.000 کیلو کالری بر ساعت است. وزن این دیگ از 515 تا 893 کیلوگرم است و دارای ظرفیت حجم آب 113 لیتر تا 197 لیتر می باشد. حداکثر دمای کاری این دیگ 105 درجه سانتیگراد و حداکثر فشار کاری آن 4 اتمسفر است.

دیگ چدنی سوپر 300

دیگ چدنی سوپر 300 9 پرهتعداد پره های این دیگ از 5 تا 9 پره طراحی و ساخته شده است و ظرفیت حراراتی آن از 43.700 تا 83.100 کیلو کالری بر ساعت است. وزن دیگ از 205 تا 321 کیلوگرم است و ظرفیت حجم آب موجود در دیگ از 22 لیتر تا 40 لیتر است. سوخت مصرفی آن گاز طبیعی و گازوئیل است و حداکثر دمای کاری 105 درجه سانتیگراد و حداکثر فشار کاری 4 اتمسفر را داراست.

دیگ چدنی سوپر 400

دیگ چدنی سوپر 400

دیگ چدنی سوپر 400 دارای 5 تا 12 پره است و دارای ظرفیت حجم آب 55 لیتر تا 130 لیتر می باشد. وزن این دیگ بر حسب تعداد پره ها از 370 کیلوگرم تا 765 کیلو گرم است و ظرفیت حرارتی آن از 118.700 تا 313.800 کیلوکالری بر ساعت می‌باشد. سوخت مصرفی این دیگ نیز گاز طبیعی و گازوئیل است و حداکثر دمای کاری ۱۰۵ درجه سانتیگراد و حداکثر فشار کاری ۴ اتمسفر را دارا می باشد.

دیگ چدنی سوپر 200

دیگ چدنی سوپر 200 شوفاژکار 4 پره

تعداد پره های این دیگ از 4 تا 8 پره است و ظرفیت حراراتی آن از. 33.500 تا. 67.500 کیلو کالری بر ساعت است. وزن این دیگ از 175 تا 283 کیلوگرم بوده و برای ساختمان های با محیط زیر 500 متر مربع مناسب است. سوخت مصرفی آنها گاز طبیعی و گازوئیل بوده و حداکثر دمای کاری این دیگ 90 درجه سانتیگراد و حداکثر فشار کاری آن 4 اتمسفر است. این مدل دیگ چدنی دارای مدل سوپر 200 پلاس نیز می‌باشد که علاوه بر مشخصات فوق، دارای پنل هوشمند نیز می‌باشد.

دیگ چدنی سوپر 500

دیگ چدنی بویلر سوپر پلاس 500 شوفاژکار9 پره

در این دیگ چدنی تعداد پره ها از ۵ پره تا ۹ پره است که ظرفیت حرارتی در محدوده 124.000 تا 258.000 کیلوکالری بر ساعت را تولید می کند.
ظرفیت حجم آب موجود در دیگ از ۷۶ لیتر تا ۱۳۰ لیتر و وزن آن از ۵۴۰ کیلوگرم تا ۸۶۰ کیلوگرم است.
طول دیگ از ۱۰۴ سانتیمتر تا ۱۵۶ سانتیمتر می‌باشد و با سوخت مصرفی گاز طبیعی و گازوئیل و حداکثر دمای کاری ۹۰ درجه سانتیگراد و حدکثر فشار کاری ۴ اتمسفر طراحی و ساخته شده است. این دیگ دارای استاندارد ملی و براساس استاندارد CE می‌باشد.

دیگ چدنی توربو

دیگ چدنی توربو 15 پره شوفاژکار

این دیگ چدنی در تعداد پره ها از ۸ پره تا ۱۵ پره ساخته شده و ظرفیت حجم آب موجود در دیگ از ۱۳۱ لیتر تا ۲۴۳ لیتر است.
طول دیگ از ۱۵۶ سانتیمتر تا ۲۶۳ سانتیمتر بوده و وزن آن از ۹۲۰ کیلوگرم تا ۱۶۳۳ کیلوگرم می‌باشد.
سوخت مصرفی گاز طبیعی و گازوئیل و حداکثر دمای کاری ۱۰۵ درجه سانتیگراد و حداکثر فشار کاری ۴ اتمسفر را دارا می‌باشد.
حمل و نقل به همراه نصب این دیگ رایگان می‌باشد.

دیگ چدنی 1300 مدل سوپرهیت و مدل استار

دیگ چدنی شوفاژکار مدل استار 13-1300

تعداد پره ها در این مدل دیگ چدنی از ۷ پره تا ۲۰ پره متغیر می‌باشد و ظرفیت حرارتی از 494.000 تا 1.200.000 کیلوکالری بر ساعت را دارد.
ظرفیت حجم آب موجود در دیگ از ۱۱۰ لیتر تا ۳۰۰ لیتر و وزن دیگ از ۱۴۹۵ کیلوگرم تا ۳۹۶۵ کیلوگرم می‌باشد که سنگین وزن ترین دیگ های چدنی شوفاژکار می‌باشد.
طول دیگ از ۱۶۳ سانتیمتر تا ۳۶۸ سانتیمتر و سوخت مصرفی گاز طبیعی و گازوئیل می‌باشد که حداکثر دمای کاری آن ۱۰۵ درجه سانتیگراد است.
حداکثر فشار کاری در مدل سوپرهیت ۶ اتمسفر و در مدل استار ۱۰ اتمسفر است.

کد تخفیف zyzhwxwe جهت خرید دیگ چدنی شوفاژکار

دیگ چدنی شوفاژکار

پکیج های زمینی

پکیج زمینی استخری شوفاژکار مدل آکواتک 85

پکیج های زمینی شوفاژکار در مدلهای کوتاه و بلند تولید می‌شوند. این پکیج ها مجهز به دیگ چدنی ۵ پره و ۶ پره و ۷ پره می‌باشند که ظرفیت حرارتی آنها 36.000، 45.000 و 54.000 کیلوکالری بر ساعت است و حجم آب موجود در دیگ ها به ترتیب ۲۵ و ۳۰ و ۳۵ لیتر آب است.
پکیج های زمینی کوتاه دارای مبدل صفحه ای و منبع انبساط با ظرفیت ۸ لیتر آب و پکیج های زمینی بلند دارای منبع کویل دار با ظرفیت ۲۰ و ۳۰ لیتر آب می‌باشد.
وزن پکیج ها از ۱۸۰ کیلوگرم تا ۲۷۰ کیلوگرم و طول پکیج ها ۶۵ سانتیمتر و عرض در اندازه های  ۶۵ و ۷۰ و ۷۵ سانتیمتر و ارتفاع پکیج کوتاه ۸۵ سانتیمتر و پکیج بلند ۱۲۰ سانتیمتر می‌باشد. این پکیج حداکثر فشار کاری ۳ بار را تحمل می‌کند.

دیگ های چوب سوز

دیگ های چوب سوز شوفاژکار در 3 نوع دیگ کپلر، دیگ کاسموس، و دیگ اس اف تولید می‌شوند.
ظرفیت حرارتی دیگ کپلر 11.600 کیلوکالری تا 98.800 کیلوکالری می‌باشد.
ظرفیت حرارتی دیگ کاسموس 13.800 کیلوکالری تا 78.600 کیلوکالری و ظرفیت حرارتی دیگ اس اف 13.800 کیلوکالری تا 68.000 کیلوکالری می‌باشد.

پکیج های دیواری

این شرکت 2 پکیج دیواری الگانت و پکیج دیواری کامفورت را تولید می‌کند.

پکیج دیواری الگانت

پکیج دیواری الگانت شوفاژکار مدل 24FX2

پکیج دیواری الگانت دارای ۲ مبدل و پنل کنترل هوشمند دیجیتال است که ظرفیت حرارتی 24 کیلو وات و 28 کیلو وات دارد.
محدوده درجه حرارت ۶۰ درجه سانتیگراد و حداکثر فشار کاری 2.5 بار را دارد. این پکیج در وزنهای ۳۶ و ۳۷ کیلوگرم و ابعاد ۳۰*۴۰*۷۲ سانتیمتر ساخته شده و روانه بازار شده است.

پکیج دیواری کامفورت

پکیج دیواری کامفورت شوفاژکار مدل 28FH2

پکیج دیواری کامفورت نیز دارای ۲ مبدل و پنل کنترل هوشمند دیجیتال لمسی است که ظرفیت حرارتی 24 و 28 و 32 و 40 کیلووات را دارد.
حجم منبع انبساط ۶ تا ۱۰ لیتر و محدوده درجه حرارت ۶۰ درجه سانتیگراد می‌باشد.
حداکثر فشار کاری 2.5 بار را دارد و در وزنهای ۳۶ و ۳۷ و ۴۰ و ۴۳ کیلوگرم و ابعاد ۳۰-۳۲-۳۳ * ۴۰-۴۳-۴۶ * ۷۲-۷۶-۸۰ سانتیمتر می‌باشند.

شومینه چدنی کلکتوردار

شومینه چدنی کلکتوردار ظرفیت حرارتی در محدوده 12.000 کیلوکالری دارد و سوخت مورد استفاده آن سوخت جامد است.
وزن این شومینه ۱۶۸ کیلوگرم و طول آن ۷۹ سانتیمتر عرض آن ۴۳ سانتیمتر و ارتفاع آن ۷۳ سانتیمتر می باشد.
جنس چدنی با درب بازدید شیشه‌ای دارد و دارای سینی می‌باشد.

پکیج های موتورخانه ای

پکیج زمینی استخری شوفاژکار مدل آکواتک 150

پکیج های موتورخانه ای در 5 نوع:
موتورخانه کاندنسینگ اکودنس(ظرفیت حرارتی از ۴۰ کیلووات تا ۹۶ کیلووات)
پکیج استخری آکواتک(ظرفیت حرارتی از 83.100 کیلوکالری تا 146.000کیلوکالری)
موتورخانه رعد( ظرفیت حرارتی از 118.000 کیلوکالری تا 146.000 کیلوکالری )
موتورخانه یکپارچه آذرخش (ظرفیت حرارتی از 43.700 کیلوکالری تا 83.100 کیلوکالری)
و موتورخانه یکپارچه هورخش(ظرفیت حرارتی 33.500 کیلوکالری و 43.000 کیلوکالری) طراحی و ساخته شده‌اند.

کد تخفیف uyw6wx2b جهت خرید پکیج شوفاژکار

پکیج شوفاژکار

مشعل ها

مشعل گازی شوفاژکار مدل CKI-G180

در شرکت صنعتی شوفاژکار انواع مشعل ها با مشخصات و ظرفیت حرارتی های متنوع تولید و روانه بازار های داخلی و خارجی می‌شوند.
مشعل CKI-G380، مشعل CKI-G500، مشعل CKI-G500C2S، مشعل CKI-G260، مشعل CKI-G350، مشعل CKI-G3502S، مشعل CKI-G85، مشعل CKI-G120 و مشعل CKI-G180 از جمله انواع مشعل های تولیدی شوفاژکار است که برای ظرفیت حرارتی های متفاوت طراحی و ساخته شده اند.

منهول یا دریچه چدنی

در شرکت صنعتی شوفاژکار با توجه به امکانات و تکنولوژی بروز ریخته گری انواع منهول در ابعاد و اشکال و وزن های مختلف تولید و به بازار های داخلی و بازارهای خارجی ارسال می‌شوند.
از جمله این منهول ها می توان به دریچه چدنی کلاس سی ۲۵۰، دریچه چدنی کلاس دی ۴۰۰، دریچه چدنی کلاس بی ۱۲۵ و دریچه چدنی کلاس آ۱۵ اشاره کرد که در اندازه ها و اشکال چهارگوش، دایره و بیضی شکل تولید می‌شوند.

قطعات چدنی صنایع ریلی

کفشک ترمز چدنی lsd1 ، کفشک ترمز چدنی دانمارکی، کفشک ترمز چدنی gm و کفشک ترمز چدنی p10 از جمله تولیدات شرکت شوفاژکار است که برای واگن‌های باری قطار و واگن‌های مسافری قطار ساخته می‌شوند و جنس آن ها از چدن خاکستری است.
تولید این کفشک ها دارای تاییدیه نظام فنی راه آهن و ایران کد ملی است و بر اساس استاندارد بین‌المللی UIC832 تولید می‌شوند.

قطعات چدنی صنایع خورویی و صنعتی از جمله دیگر تولیدات شوفاژکار است که بر اساس سفارشات این شرکت ها صورت می‌پذیرد.

مشعل گازی شوفاژکار

پنل هوشمند

پنل هوشمند شوفاژکار به منظور بهینه سازی مصرف گاز و سهولت استفاده مصرف کنندگان از بویلرها طراحی و ساخته شده اند.
این برد کنترلی هوشمند بویلر موجب تطبیق اتوماتیک دمای عملکرد بویلر متناسب با دمای هوای محیط خارج ساختمان در فصل های مختلف و شب و روز می‌گردد. این پنل هوشمند در صورت مصرف بیشتر آب گرم و کاهش دمای مخزن با الگوریتم حلقه بسته آن را جبران می‌نماید.
این پنل قابلیت این را دارد که بر اساس تابستان یا زمستان، الگوریتم کنترل سیستم را به‌طور اتوماتیک و بر اساس شرایط تغییر دهد.

رادیاتور پنلی شوفاژکار

رادیاتور پنلی شوفاژکار

رادیاتور پنلی شوفاژکار با بهره گیری از تکنولوژی جوش مقاومتی و از جنس فولاد باکیفیت با ضخامت 1/1mm ساخته شده است.
این رادیاتور داراي دوکنوکتور جهت افزایش راندمان حرارتی بوده و با سیستم حرارت مرکزي و انواع پکیج شوفاژ دیواری سازگاری دارد.
رادیاتور پنلی شوفاژکار در مدل های 80، 100، 120، 140، 160، 180 و 200 سانتیمتری تولید می‌گردد.

رادیاتور پنلی شوفاژکار

تصویر گوشه